50TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT!

Teslimat, İade ve Değişim Şartları - İşletme İyileştirme Ürünleri

Teslimat, İade ve Değişim Şartları

TESLİMAT

1. Aksi belirtilmedikçe siparişinizin teslimat süresi ürün detay sayfasında belirtilen iş gününde yapılmaktadır.

2. Stokta olmayan ürün sipariş ettiğinizde size mail ile bilgi verilmektedir.

3. Ürünü kargodan teslim aldığınız zaman, taşımadan kaynaklanan bir problem görülüyorsa lütfen ürünü teslim almayınız ve bizimle derhal irtibata geçiniz.

4. Firmaya özel olarak yapılan üretim ürünlerinde iade kabul edilmemektedir.

5. Sitemizden satın almış olduğunuz tüm ürünler üretim hatalarına karşı garantilidir. 
 
İADE

1. Ürün iadelerinizi kargonuzu teslim aldıktan sonra en geç 2 iş günü içinde bize bildirmelisiniz. İadesi kabul edilen ürünü 2 iş günü içinde kargoya teslim etmelisiniz. İade yapılacak ürünün geri satış özelliği bozulmamış olması ve ambalajıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir.  

2. İade edilen siparişte sadece ürün bedeli iade edilir, tarafımızca ödenen kargo vs. masrafları iade edilmez. Kargo bedeli kesinlikle iade edilmez. İade kargo bedeli göndericiye aittir.

3. Etiketi koparılmış ve teslim aldığınız gibi iade edilmeyen ürünler kabul edilmemektedir. İadelerde iade nedeninizi, adınız ve soyadını, TC numaranızı ve tarihi bir kağıda yazarak imzalayınız ve ürün(ler)le birlikte tarafımıza gönderiniz.

4. İadeniz tarafımızca kontrol edildikten sonra varsa tarafımızca ödenen kargo bedeli ve banka kesinti bedelleri düşüldükten sonra banka hesabınıza 7 gün içinde geri iade edilir. 
 
Ayıplı malda ürün iadesi Sipariş teslim alındıktan sonra en geç 2 iş günü içinde, ürünün geri satılmasını gerektirecek şartları bozulmamış, paketi açılmamış veya barkodu zarar görmemiş şekilde orijinal faturası ile ibraz edilmek suretiyle yapılır. İadelerde kargo ücreti size aittir. İki tarafın da zarar görmemesi için söz konusu ürün gönderilmeden önce bizimle irtibata geçmeniz rica olunur.


DEĞİŞİM

Değişim talebinizi ürünü teslim aldıktan 2 iş günü içinde bize bildiriniz. Ürünlerin değişiminde farklı bir ürün istenmesi halinde oluşacak fark bedeli tarafınıza yansıtılır. Değişimde kargo bedeli gönderene aittir. 
 
İşbu şartlar sözleşme niteliğindedir ve alıcı bu maddeleri kabul etmiş sayılır. Anlaşmazlık halinde İstanbul Mahkemeleri ve Tüketici Hakem Heyetleri yetkilidir. 

kaizenmarket-whatsapp

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4