50TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT!

2020 Yıllık Takvim Planlayıcı Kağıt Tahta

8300335550020

110×100 cm boyutundadır. (Şeffaf)

indirim
30.00 TL
Paket : 1 Adet
Adet Fiyatı : 30.00TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

02124656085

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Hızlı Kargo
Ücretsiz Kargo
İndirimde
Yeni

Detay

Özellikle çalışan kişilerin ihtiyaç duyduğu bu malzeme, insanların işini kolaylaştıran kaliteli bir üründür. Takvim planlayıcı sayesinde, işle ilgili kişi o yıl yapacaklarının planlamasını rahatlıkla yapabilir. Üstelik bu planlamayı sınıfına asarak, beraber çalıştığı kişilerin de bu konuda bilgi sahibi olmasını ve ona göre derslere hazırlanmasını sağlayabilmektedir.

İş yerlerinde de kullanılabilen bu ürün, hem iş verimini rahatlıkla görmek, hem de herhangi bir önemli anı unutmamak adına bir hayli etkilidir. Üzerine tahta kalemle notlar alınabilir. Örneğin bir öğretmen, o derste hangi öğrencilerin daha başarılı olduğunu yazarak, öğrencilerin daha çok çalışmasını sağlayabilir. İş yerinde bulunanlarda ise, bu tabloyu yöneten kişi şirketin o anda hangi başarılara imza attığını yazarak, gelecek müşterilerine bu tabloyu gösterebilir.

İnsanları motive eden ve çalışmalarını kontrol edebilmelerini sağlayan bu ürün, oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra, dayanıklı ve kaliteli de bir üründür. Yüzeye bir mıknatıs gibi yapışıyor oluşu, ürünün olası zararlardan korunmasını sağladığı gibi, yüzeye zarar vermesini de engellemektedir.

2020 Takvim Planlayıcı Özellikleri

Ürün oldukça geniş ve büyük bir ürün olarak nitelendirilmektedir. Bu durum bulunduğu yüzeyde, ürüne yazı yazmayı kolaylaştırmaktadır. 110×110 boyutunda olan bu ürün, bulunduğu yüzeyin rengini alabilen şeffaf malzemeden üretilmiştir fakat kullanım kolaylığı sağlayabilmesi adına, genellikle beyaz yüzeyde tercih edilmektedir.

Ürün üzerine doğru seçilmiş tahta kalem ile yazı yazmak, ürünün zarar görmesini engelleyecektir. Bunun yanı sıra, silinmeyen boyaların kalmaması adına bu tercihin yapılması şarttır. Ürün mutlaka tozu alındıktan sonra yüzeye yerleştirilmelidir. Ayrıca yüzeyin de tozunu almakta fayda vardır, fakat yüzey tamamen kurumadan yerleşme yapılmamalıdır. Ayrıca ürünün tozunu ıslak veya nemli bez ile almak, ürüne geri dönüşü olmayan zararlar verebilmektedir. Bu nedenle kuru temizleme yapmak, mümkün olduğu kadar tahta silgisi kullanmak veya durum müsait değilse tercihi kuru peçeteden yana kullanmak, ürünün kullanılabilme süresini arttıracaktır.

Ürün cama, duvara veya tahtaya uygulanabilen ve bulunduğu her sert yüzeyi kabul eden malzemeden üretilmiştir.

İlgili Ürünler

En Çok Satanlar

kaizenmarket-whatsapp
-->

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4