Mibenco 400 Ml Plastidip Sprey

Plastidip

mibenco©, iç ve dış yüzey alanları için kullanılması uygun olan ve hava ile teması sonucu kuruyarak kısmen sertleşen; daldırma, fırça ile uygulamanın yanında basınçlı hava tabancası ile püskürtme işlemiyle gerçekleştirilen sentetik lastik kaplamadır. mibenco©, merkezi olan Almanya’dan ithal edilen patentli bir sıvı kauçuk (sıvı plastik) kaplama malzemesidir.

indirim
59.90 TL
Paket : 1 Adet
Adet Fiyatı : 59.90TL
Ürün Seçenekleri
Renk:

TELEFONDA SİPARİŞ VER

02124656085

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Hızlı Kargo
Ücretsiz Kargo
İndirimde
Yeni

Detay

mibenco© 'nun en etkileyici özelliklerinden biri birçok yüzeye tutunabilecek bir malzeme olması ve tekrar sökülebilir olmasıdır. Bu sebeple, kullanım alanı çok geniştir. mibenco© genel olarak yıpranmış ve deforme olmuş yüzeylerin düşük maliyetle yenilenmesi amacıyla kullanılmaktadır.


miebnco herhangi bir özel kullanım şekline bağlı bir ürün değildir. Kolay ve pratik olduğu için ekstra malzemelere gereksinim duyumazsınız. mibenco© kullanıcı dostudur. Bir çok kaplama alanında ve malzemesinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kullanım koşullarına bağlı olarak uzun süre kaplanılan yüzeye tutunur. Ve dilediğiniz zaman az bir iş gücü ile kapladığınız alandan yeniden ve kaplama yüzeyine zarar vermeden sökebilirsiniz.

İlgili Ürünler

YENİ
indirim
64.90 TL

En Çok Satanlar

YENİ
indirim
64.90 TL

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4